Jaguar

Кросовер Jaguar F-PACE отримає потужну версію SVR з мотором V8

Відносно недавно в лінійці британської компанії Jaguar з'явився перший кросовер - F-PACE. Нинішня модифікація цього паркетника має у своєму оснащенні мотор потужністю 380 к.с, які забезпечуються високою потужністю завдяки компресора, що встановлюється в бензиновий двигун в конфігурації V6. Нещодавно шпигунам вдалося зняти прототип в агресивному модифікації. За попередньою інформацією, встановлюваний в неї агрегат в конфігурації V8 буде забезпечений механічним нагнітачем.
Читати далі →

Перший в історії Jaguar кросовер покажуть у Франкфурті

В Інтернеті нещодавно з'явилися фото предсерийного прототипу Jaguar F-Pace. Крім них у всесвітньому павутинні був розміщений відеотізер моделі і інформація про терміни її появи на ринку. У самій компанії на новий кросовер покладають великі надії, вважаючи, що він цілком може стати найбільш продаваною моделлю британської компанії.
Читати далі →

Седан Jaguar XJ 2015 став більш тісним, але пропонує більше комфорту

Виробники люксових автомобілів щорічно оновлюють свою лінійку автомобілів. Про випуск чергової новинки недавно повідомила компанія Jaguar. Нею стала оновлена ​​версія популярної моделі XJ 2015-2016 модельного року. Новинка буде випускатися у варіанті з чотиримісним кузовом. Особливістю нової моделі є акцент на більший комфорт для задніх пасажирів.
Седан Jaguar XJ став більш тісним, але пропонує більше комфорту

Вкрадений в 1968 році Jaguar повернули господареві

У далекому 1968 році адвокат з США Айвен Шнайдер купив собі купе Jaguar XK-E. Таким чином, він хотів відзначити виграш в суді чергового судового справи. Однак у його володінні спорткар перебував нетривалий час. Після півроку з моменту покупки автомобіль був викрадений.
Вкрадений в 1968 році Jaguar повернули господареві

Британський бізнесмен збирає свій власний автомобіль на базі Jaguar XK-R

Девід Браун, бізнесмен з Великобританії, який місяць тому заявив про своє бажання створити новий автомобільний бренд, вирішив розкрити деякі подробиці про майбутній спорткар "імені себе". Судячи з усього, тільки дизайн буде новим в його першому суперкарі.
Британський бізнесмен збирає свій власний автомобіль на базі Jaguar XK-R

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються