Audi

Audi A8 - легендарний преміум клас

У 2017 році німецький виробник преміальних авто представив Audi A8. Автомобіль давно став еталоном в своєму класі. Неймовірний комфорт, безпеку і передові технології. Машина завжди була в авангарді розвитку всього світового автопрому.
Читати далі →

Новий Ауді Q3 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Audi Q3 другого покоління

Новий Ауді Q3 2019 року поданий офіційно. Чутки про появу другого покоління кросовера ходили давно, але виробник обмежувався лише рестайлінгом. На цей раз публіці показали абсолютно новий кузов Audi Q3.
Читати далі →

Нова Ауді А6 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Audi A6

Нова Ауді А6 2019 модельного року офіційна представлена ​​на минулому Женевському автосалоні. По суті Audi A6 нового покоління тала дуже схожим на більшу А8. Нічого дивного тут немає адже шини побудовані на загальній модульній платформі. Плюс загальнокорпоративні дизайн і схожі технічні рішення.
Читати далі →

Кліренс Ауді А4, реальний дорожній просвіт Audi A4

Дорожній просвіт Ауді А4 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Audi A4 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Ауді А6, збільшення дорожнього просвіту Audi A6

Дорожній просвіт Ауді А6 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Audi A6 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються