Перевезення негабаритних вантажів по Росії автомобільним транспортом

Під негабаритним вантажем слід розуміти об'єкти, габарити і вага яких не вкладаються в стандарти і правила безпеки транспортування по дорогах. Тому їх транспортування звичайними методами є неможливою. Дана категорія вантажів вимагає особливого підходу і спеціалізованого автомобільного транспорту з низькорамної платформою. На такому автомобілі можна здійснити перевезення об'єктів безпечно для себе та інших учасників дорожнього руху.

Комплекс послуг з вантажоперевезень

Транспортно-логістична компанія «Біртранс» пропонує організацію та виконання перевезень негабаритних, довгомірних, великовагових вантажів по регіонах Росії. В автопарку компанії є спеціалізований автотранспорт з висотою майданчики 0,4-0,9 м, що дає можливість перевозити об'єкти будь-яких розмірів і висоти. Також є платформи з телескопічним механізмом або апарелями, передній або бічним завантаженням.

Конкурентною перевагою підприємства є наявність власного транспорту, що дозволяє виконувати автомобільні перевезення негабаритний вантаж при цьому надається замовнику в цілості й схоронності.

Організація забезпечує наступні переваги для кожного замовника:

  • трали та тягачі регулярно проходять техогляди, тому гарантована справність і доставка в зазначені терміни;
  • автомобілі відповідають вітчизняним і зарубіжним екологічним вимогам;
  • тягачі оснащені супутниковим зв'язком з можливістю відстеження місцезнаходження і онлайн-моніторингу;
  • водії мають багаторічний стаж у вантажоперевезеннях по Росії і за кордоном.

Чому варто звернутися до професіоналів

Компанія виконує перевезення негабаритних вантажів транспортом з довжиною платформи до 25 м і вантажопідйомністю до 150 т. Замовники можуть розраховувати на професійні вантажоперевезення, прийняття до уваги всіх індивідуальних побажань щодо особливостей транспортування та завантаження.

Залежно від специфіки вантажів, фахівці виконують наступні завдання:

  • складання оптимізованих маршрутів, місць перевантаження;
  • розробка проектів і схем кріплень, розрахунки навантажень;
  • узгодження перевезень і отримання відповідних дозволів;
  • професійний супровід і контроль на всіх стадіях.

Щоб уточнити вартість перевезення вантажу, рекомендується зв'язатися з менеджерами або залишити заявку для зворотного зв'язку на сайті компанії. Компетентні фахівці прорахують ціну і допоможуть підібрати оптимальний транспорт.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються