BMW X5: огляд нової версії німецького кросовера

Нова версія BMW X5, представлена ​​влітку 2018 року, справила велике враження на громадськість за рахунок видатного дизайну і вдосконаленої технічної начинки.

Дизайн

Якщо поглянути на новий BMW X5 , відразу стає ясно, що він відрізняється від попередників. Фірмова решітка радіатора помітно підросла в розмірах, головну оптику теж дещо змінили. Вона тепер виглядає більш агресивно і має незграбні обриси.

Корми теж дещо змінилася. Значні хромовані патрубки вихлопної системи, стильні вузькі стоп-сигнали - німецький виробник постарався на славу. Придбати BMW X5 можна в дилерському центрі «БорісХоф». Тут же можна провести технічне обслуговування і ремонт автомобіля. Центри співпрацюють з провідними банками країни - так що шину можна без проблем придбати в кредит.

Технічні характеристики BMW X5

Машина отримала значний дорожній просвіт, який становить 214 мм. Ця особливість дозволяє X5 заїжджати на високі бордюри і легко переміщатися по грунтовці або дорогах з пошкодженим покриттям. Цікаво, що для нової версії кросовера передбачено позашляховий набір, в який входять посилений захист днища і специфічні режими роботи електроніки.

На старті продажів покупцям будуть доступні чотири різних двигуна, фірмова АКПП з вісьмома діапазонами. Базовий мотор для дизельної версії з легкістю розганяється до сотні за 6.5 секунд, максимальна швидкість складає 230 км / ч. Є й версія потужніший, у якій швидкісні характеристики обмежені електронікою - більше 250 км / год вичавити не вийде.

У бензинової лінійці також два двигуни. Перший здатний розігнатися до сотні за 5,5 секунд, його максимальна швидкість - 243 км / ч. Другий - V8, але і йому електронний обмежувач не дозволяє розганятися швидше 250 км / ч. Втім, за високу швидкість доведеться платити - навіть в спокійному режимі їзди машина з найпотужнішим мотором буде споживати 11,6 літра за сто пройдених кілометрів.

Відзначимо обсяг багажного відсіку - він вміщує 645 літрів. При бажанні можна скласти задній диван, в результаті чого вам стануть доступні 1860 літрів. Нова версія BMW X5 - запам'ятовується авто з агресивним дизайном і непоганим оснащенням. Салон з якісною обробкою, об'ємний багажник, висока прохідність роблять таке авто відмінною покупкою, здатної подарувати власникові справжнє задоволення від водіння.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються