Нова Нива або LADA 4X4 Vision фото

Прообраз нової Ниви представлений у вигляді концепту LADA 4X4 Vision на краковському автосалоні став справжнім "цвяхом програми" всієї виставки. Концептуальна модель створена Стівом Маттін (головним дизайнером "Автоваза") виявилося нереально крутий. Правда до серійного зразка шина в такому вигляді навряд чи дійде. Досить згадати фантастичний концепт XRay і його сумну серійну версію.

Однак виробник обіцяв взяти від концепту найцікавіші і запам'ятовуються елементи. Однак треба спуститися з небес на землю. Бюджетний кросовер створюватимуть по тій же схемі, що і Лада ХРей. У випадку з XRay взяли готову силову структуру Renault Sandero Stepway навісили оригінальних кузовних штамповок і вийшов як би новий автомобіль. Але з підвіскою, ходовою частиною, рульовим управлінням і гальмами від Сандеро Степвей. Добре хоч мотори "Автоваз" свої власні поставив. Незважаючи на, як би інший салон. Навіть крісла від того ж Степвея стоять.

Нову Ниву або LADA 4X4 будуть робити по тій же бюджетної схемою. Візьмуть платформу Рено Дастер, навісять своїх кузовних панелей з Х-виштамповками і буде нова машина. Однак підвіска, ходова і трансмісія будуть від того ж Renault Duster. Машини в технічному плані будуть максимально уніфіковані. Є відомості, що для цього навіть виробництво Дастера переведуть з краковського заводу в Тольятті. Адже сьогодні Sandero Stepway і XRay теж роблять на загальному конвеєрі на потужностях "Автоваза". Глобалізація і економія на всьому. Нічого не поробиш, в бюджетному класі так буде завжди.Швидше за все під капотом нової Ниви ми побачимо 1.8 літровий вазовский агрегат потужністю 122 к.с. Його вже сьогодні ставлять на Весту і ХРей. Питання повного приводу швидше за все вирішиться на користь електромагнітної муфти Duster, оскільки технологія вже відпрацьована і не вимагає додаткових вкладень. Якщо на новій Lada 4 × 4 залишать повноцінний повний привід з раздаткой, то це буде неймовірний плюс. Адже навіть на платформі Дастера, але з позашляховим (а не кроссоверним) повним приводом? новинка може виявитися неймовірно затребуваною. З огляду на розміри, клімат їхної країни і відсутність дорожнього полотна на багатьох напрямках. В результаті може вийти непоганий компактний позашляховик, правда чекати доведеться ще мінімум пару-трійку років. Фотографії концепту нової Ниви дивимося далі.

Фото нової Лада 4х4

Почитавши офіційний прес-реліз можна констатувати, що концепт отримав 21 дюймові колісні диски. Кузов довжиною 4.2 метра, незважаючи на 3-дверний вид має 5 дверей. У концепті немає центральної стійки, а задні двері відкриваються проти руху. У салоні два величезних цифрових екрану покликаних зв'язати машину з глобальної інтернет мережею. Ось що пише про салон сам виробник -

Двері в своєму оформленні розділені на чотири секції: центральна горизонтально орієнтована звернена до приладової панелі, на ній розміщені музичні колонки, на задній в свою чергу розташовані «ширяють» складки підлокітників. Загальне колірне настрій в салоні підтримується за рахунок поєднання помаранчевої підсвічування панелі приладів і атмосферної підсвічування такого ж відтінку.
Всі сидіння мають однаковий оригінальний дизайн з яскравою грою фактур і матеріалів. Текстиль з ефектом 3D, екошкіра і багатошаровий сітчастий текстиль доповнені підсвічується декоративним орнаментом ...

Найцікавіше в салон концепту потрапити немає ніякої можливості. Але фото інтер'єру опублікував сам виробник ось вони.

Фотографії салону нової Лада 4х4

Нам залишається тільки чекати серійної версії нового покоління Ниви. Наскільки феєричний концепт 4X4 Vision буде схожий на кінцевий продукт залишається тільки гадати.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються