Купити автосигналізації StarLine в Москві

Питання про захист автомобіля від крадіжки хвилює кожного власника, якому дороге його засіб пересування. Щоб знайти спокій і міцно спати вночі, чи не переживаючи за збереження авто, можна встановити на його борту охоронну систему захисту. Автосигналізації «StarLine» в Москві https://www.autobam.ru/services/avtosignalizatsii-starline вважаються одними з найнадійніших, що обумовлює їх популярність.

Ключові особливості безпеки систем StarLine

 1. Енергоекономічність. Охоронно-телематичний комплекс може похвалитися своїми параметрами економного енергоспоживання. Перебуваючи у відпустці або відрядженні, автовласник може не переживати за збереження транспорту. Завдяки інноваційним рішенням, впровадженим в даний комплекс, компоненти сигналізації функціонують на одному заряді АКБ до 150 днів.

 2. Додаткове харчування. Вбудована акумуляторна батарея дає можливість фіксувати параметри ДТП навіть після сильного зіткнення.

 3. Bluetooth інтерфейс. Допоміжний рівень ідентифікації користувача. Поїздка дозволяється після розпізнавання власника транспорту. Авторизація користувача здійснюється за допомогою мітки або смартфона. Варто відзначити, що функція BluetoothSmart доступна на iPhone з операційною системою не нижче iOS 9.

 4. PIN-код. Якщо зловмисник вкрав у вас ключі або мітки-ідентифікатори, то запуск двигуна буде неможливий до тих пора, поки не буде введений PIN-код. Додатковий рівень захисту злякає викрадача.

 5. Датчики удару і нахилу. Вони дозволяють зареєструвати зміни в положенні автомобіля: піддомкрачування, евакуація і т.д.

Додаткові функції

Крім безпеки, автосигналізація багато моделей цього бренду включають в себе ряд корисних сервісних функцій. Основними з них є:

 • інтелектуальна автодіагностика;

 • можливість прослушки салону;

 • вбудований 2CAN-модуль;

 • програмування сценаріїв при постановці на охорону;

 • 2 GSM-каналу;

 • Просунута телематика, що дозволяє контролювати стан автомобіля і керувати параметрами його захисту з будь-якої точки світу.

Продукція компанії «StarLine» відрізняється соєю функціональністю і надійністю. Кожен автовласник зможе підібрати охоронно-телеметричну систему відповідно до особистих вимог і потреб. А якщо з вибором моделі виникли складності, то завжди можна звернутися в техцентр «автобус» в Москві https://www.autobam.ru/ . Автосервіс є авторизованим центром по установці автосигналізацій «StarLine» та інших відомих компаній. Тутешні майстри здійснять приховану установку охоронного комплексу виходячи їх параметрів вашого авто. Цінова доступність на всі види послуг є особливістю техцентру, а 5 років гарантійного обслуговування - приємним бонусом для клієнтів технічного центру.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються