Ford

Легендарний позашляховик Форд Експлорер

У 1990 році в США народився ще один автомобільний символ цієї країни. Їм є і по сей день Форд Експлорер. Причому за мірками США автомобіль відноситься до розряду середньо-розмірних SUV, а вже в Європі його вважають повно-розмірним позашляховиком.
Читати далі →

Форд робить знижки і йде з Росії

Як і очікувалося Форд почав робити знижки на шини, виробництво яких закривається. Мабуть завдання швидкого очищення складських запасів стоїть гостро. Ну а у росіян з'явилася унікальна можливість отримати непоганий автомобіль за вигідною ціною.
Читати далі →

Новий Форд Фокус СТ представлений офіційно (фото, відео)

Відносно недавно американський виробник представив спорткар Ford Focus ST 2019-2020 модельного року. Унікальність нової "зарядженої" моделі компанії полягає в тому, що автомобіль буде пропонуватися на ринку в чотирьох варіантах. Гамма моторів для новинки буде складатися з бензинових і дизельних силових агрегатів.
Читати далі →

Новий Форд Мондео 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Ford Mondeo

Новий Форд Мондео 2019 модельного року вже представлений в США під місцевою назвою Fusion. Нова модель Ford Mondeo пережила не тільки зовнішній рестайлінг, а й отримала цікаві технічні рішення і додаткові електронні системи.
Читати далі →

Новий Форд Фокус 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Ford Focus

Новий Форд Фокус 2019 модельного року починає свою переможну ходу по світу. Ford Focus 4 покоління являє собою ціле сімейство побудоване на сучасній платформі C2. Хетчбек, універсал, седан, позашляховий хетч Active, спортивна версія ST-Line і преміальні модифікації Vignale будуть підкорювати ринки Європи, США, Китаю і Росії вже найближчим часом.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються