Suzuki

Нове покоління Сузукі Вітара отримало українські ціни

Днями українські дилери японської марки почали офіційно продавати Suzuki Vitara нової генерації в СНД. Зміни в автомобілі торкнулися головним чином екстер'єру і його внутрішнього оформлення. Додатково виробник оснастив новинку іншим обладнанням. Що стосується гами силових агрегатів, то вона залишилася без змін.
Читати далі →

Новий Сузукі Джимни 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Suzuki Jimny

Новий Сузукі Джимни 2019 роки європейським покупцям показали на минулому Паризькому автосалоні. Японські покупці обійшлися без пишної презентації. Нове покоління Suzuki Jimny прямо з конвеєра вирушило дилерам. Продажі в Японії вже стартували. А ось росіянам доведеться трохи почекати.
Читати далі →

Кліренс Сузукі Гранд Вітара, можливості для збільшення дорожнього просвіту Suzuki Grand Vitara

Дорожній просвіт Сузукі Гранд Вітара або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki Grand Vitara і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Кліренс Сузукі СХ4, збільшення дорожнього просвіту Suzuki SX4 проставкамі

Дорожній просвіт Сузукі СХ4 або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki SX4 і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або навіть посилених пружин.
Читати далі →

Кліренс Сузукі Вітара, реальний дорожній просвіт Suzuki Vitara

Дорожній просвіт Сузукі Вітара або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Suzuki Vitara і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються