Ремонт турбін на «Мерседес»: особливості процедури

В даний час практично кожен автомобіль має атмосферний двигун внутрішнього згоряння. Зараз на зміну їм приходять сучасні мотори з турбонагнітачами.

Існує два типи турбонагнітачів:

  • з приводом від ременя навісного механізму;
  • варіант, який передбачає роботу від відпрацьованих газів.

Історія

Вперше патент на виробництво поршневого двигуна з послідовною турбіною був отриманий в 1905 році. Понад століття тому перші турбіни застосовувалися в авіації. Коли літак піднімається на висоту, двигуну необхідно більше повітря для роботи і використання кінетичної енергії вихлопних газів для стиснення повітря. Застосування турбін допомогло вирішити це завдання.

Через деякий час, турбіни почали застосовувати на суднових двигунах. Вперше двигун вантажівки оснастили турбінами в 1938 році. Також вони знайшли широке застосування і в різних промислових сферах. Починаючи з 1953 року, настала ера турбированних двигунів всіх легкових автомобілів. У 1978 році вперше компанія Mercedes Benz встановила дизельний турбований двигун на свій автомобіль. Подробиці про нього і його ремонті можна дізнатися тут: https://liberum-auto.ru/slesarnyij-remont/remont-dvigatelya/remont-turbinyi.html .

Турбіни для Mercedes Benz

Турбіни виконуються на високому рівні, тому вони є досить надійними пристроями. Ремонт турбін відбувається вкрай рідко. Найчастіше він необхідний при великих пробігах або якщо було порушено умови використання.

Якщо вам необхідний ремонт турбін на «Мерседес», то можете звернутися як до спеціалізованого сервіс, так і на сайт компанії, яка надає подібні послуги. Менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію.

Якщо ви вчасно не зробить заміну фільтру двигуна, то в подальшому це може привести до поломки. Через брудний фільтр буде просочуватися набагато менше повітря, тому повітря буде надходити з внутрішньої частини мотора разом з парами масла. В результаті масло буде потрапляти в камеру згоряння, а з труби буде виходити темний дим, автомобіль втратить свою колишню потужність.

Ремонт турбін полягає в тому, що повністю розбирається двигун і усуваються дефекти. Це досить трудомісткий процес, тому ремонтні роботи варто виконувати тільки в спеціалізованому сервісі.

При своєчасному зверненні ремонт значно прискорюється. Крім цього, майстри проведуть повну діагностику, завдяки чому можна уникнути багатьох поломок.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються