Datsun

Датсун он-до 2017 фото, відео, комплектації і ціна, технічні характеристики

Датсун он-до в 2017 році природно підняв ціни і отримав нові можливості розширити ряди покупців, за рахунок появи автоматичний коробки передач і більш потужного 16-клапанного мотора. Що стосується дизайну екстер'єру та інтер'єру Datsun , то тут без особливих вишукувань. Але про все докладніше.
Читати далі →

Datsun знову підвищує ціни на моделі 2017 року

Японський бюджетний бренд, який в СНД випускається на заводі "Автоваза" в Тольятті, на базі вітчизняних Лада Гранта і Калина, знову переписує ціни на свої моделі. З лютого 2017 року мінімальна ціна седана Datsun on-DO і хетчбека mi-DO збільшилася на 6 тисяч рублів.
Читати далі →

Двигун Datsun on-DO (седан) пристрій, ГРМ, характеристики

Двигун Датсун він до, як і загальна платформа, вітчизняний. Якщо ви заглянете під капот Datsun, то виявите там до болю знайомий мотор, предок якого стояв ще на ВАЗ 2108. Цей двигун звичайно модернізували, але самої конструкції вже кілька десятків років. Дивимося фото підкапотного простору автомобіля Датсун.
Двигун Датсун він до (седан)

Двигун Datsun mi-DO (хетчбек) характеристики, пристрій

Основний двигун Датсун ми до, це бензиновий мотор робочим об'ємом 1,6 літра потужністю 87 л.с. Сучасним цей силовий агрегат не можна, оскільки різні його модифікації встановлюються на автомобілі марки Лада довгі роки. Це 8-клапанний мотор з одним розподільчим і ремінним приводом ГРМ забезпеченим електронним уприскуванням палива.
Двигун Датсун ми до (хетчбек)

Датсун показав свій перший кросовер GO-cross фото

Бюджетний японський бренд Датсун незабаром отримає ще одну модель. На цей раз розширення модельного ряду відбудеться за рахунок кросовера. На що проходить в Японії автомодельної виставці був показаний концепт такого кросовера, який отримав назву Datsun GO-cross. Судячи з перших фотографій Датсун GO-cross новий кросовер отримає вельми цікавий дизайн екстер'єру.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються