Opel

Коли повертається Опель в Росію?

Плани повернення Опель в Росію починають обростати подробицями. Уже сьогодні відомо, які перші моделі з'являться на їхному ринку в першу чергу. Дещо які новини є і про старт продажів новинок. Але про все по порядку.
Читати далі →

Кліренс Опель Вектра, збільшення дорожнього просвіту Opel Vectra

Дорожній просвіт Опель Вектра або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Vectra і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Опель Корса, збільшення дорожнього просвіту Opel Corsa проставкамі (відео)

Дорожній просвіт Опель Корса або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Corsa і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Опель Мокка, реальний дорожній просвіт Opel Mokka, установка проставок відео

Дорожній просвіт Опель Мокка або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Mokka і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Опель Зафіра, збільшення дорожнього просвіту Opel Zafira проставкамі

Дорожній просвіт Опель Зафіра або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Zafira і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються