Як вибрати легкосплавні диски

Легкосплавні диски Одеса http://skad.in.ua/ пропонує автолюбителям у великій кількості, їх властивості краще, ніж у класичних сталевих, якими комплектується більшість моделей. Такі мають більш привабливий зовнішній вигляд, вони відводять тепло від гальмівних дисків ефективніше, ніж сталь. Але найголовніше: ці дуже легкі, а це значить, що значно знижується маса безпружинних частин авто, що теж дуже важливо.

Те, що було сказано вище, є тільки загальними властивостями, а ось судити про мінуси і плюси даних моделей можна тільки по тому, яким способом вони були виготовлені. Сьогодні на ринку існують як литі, так і ковані моделі, а ось які з них варто вибрати - це вже складніше питання.

Отже, литі диски мають зернисту структуру металу, з якого він був виготовлений. Саме така структура і є основним мінусом. Як відомо, їхні дороги далекі від досконалості, і це призводить до того, що в диску утворюються мікротріщини, які з часом тільки накопичуються. У підсумку рано чи пізно накопичення найдрібніших тріщин призводить до того, що просто розколюється, після чого доводиться робити його заміну. Є спосіб позбутися цього недоліку: збільшити товщину стінок, але це призводить до його обваження, в результаті чого бажаний виграш у вазі пропадає, а значить, губляться і всі плюси легкосплавних.

Потрібно сказати, що лита продукція СКАД вимагає і спеціального захисту, в іншому випадку він покриється не дуже вродливої ​​оксидною плівкою білуватого кольору, яка безнадійно зіпсує зовнішній вигляд. Радимо найбільш повно виконувати необхідні інструкції.

Найбільш міцним є кований диск, який забезпечує міцність конструкції і її довговічність. При цьому потрібно сказати, що він відмінно витримує всі удари. Навіть при сильних механічних навантаженнях кований диск не лопне, а тільки погнеться, зберігаючи свої властивості і забезпечуючи безпеку руху. При цьому кований диск має всі ті переваги, що і литий, а саме невелику масу, яка допоможе знизилася не навантаження на вузли автомобіля.

Де краще купувати диски?

Якщо вам потрібні легкосплавні диски Одеса пропонує придбати їх у великих інтернет-магазинах, де ви знайдете великий вибір СКАД та іншої продукції для вашої шини. Одним з таких магазинів є ресурс skad.in.ua, який допоможе вам купити легкосплавие диски в мережі інтернет.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються