Переклад автомобілів на газ. Актуальні питання

При активній експлуатації автомобіля установка газобалонного обладнання дозволяє значно скоротити витрати на паливо. Однак у власників авто виникає ряд питань, пов'язаних з цією процедурою.

Технічні моменти

Під газ можуть бути переобладнані будь-які транспортні засоби, незалежно від марки, що працюють на рідкому паливі - бензині або ДТ. Найбільш актуально таке перетворення для шин, що знаходяться в активній експлуатації:

  • транспорту, що належить великим державним і комерційним структурам;

  • спецтехніки;

  • приватних авто з великим щоденним пробігом.

Установка газобалонного обладнання не тільки не зашкодить автомобілю, але і принесе чимало плюсів.

  • Покращиться стан мотора і термін його експлуатації збільшиться в 1,5-2 рази.

  • Збільшиться інтервал заміни масла, тому що при роботі на газі воно буде менше забруднюватися.

  • Вихлоп авто стане більш екологічно безпечним.

  • При цьому втрата потужності двигуна складе не більше 7%.

економічна складова

Багатьох бентежить висока вартість ГБО. Ціна варіюється в залежності від марки авто і моделі. Але, в будь-якому випадку, вартість обладнання окупається в процесі експлуатації за півроку-рік, в залежності від того, як часто використовується транспорт.

Це відбувається завдяки помітно нижчою вартістю газу в порівнянні з ДТ або бензином в середньому на 40%.

Згідно з підрахунками, в середньому на кожні 100 км пробігу економія становить

  • для легкових машин - більше 100 руб .;

  • для вантажівки - близько 450 руб.

питання монтажу

Монтаж проводиться швидко - протягом одного робочого дня. Після установки ГБО машина здатна працювати як на газоподібному, так і на рідкому паливі, передбаченим виробником.

Вирішивши встановити ГБО, варто звертатися тільки в сертифіковані сервісні центри, таким як http://gefestkld.ru/gbo/ , або до офіційних дилерів - в цьому випадку зберігається гарантія на автомобіль, а обладнання можна буде без проблем зареєструвати.

Сумлінні автосервіси надають гарантію на свою роботу на термін до 2 років. При необхідності автомобіль може бути знову переобладнаний в рідкопаливний.

Безпека

Газоподібне паливо розміщується в балоні, захищеному від вибуху навіть при сильному ударі в разі ДТП. Балон також забезпечений клапаном, що перешкоджає витоку газу. Таким чином, використання ГБО загрози не представляє. Експерти вважають газове паливо більш безпечним, ніж бензинове або дизельне.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються