Чим вигідно для автовласника співпрацю з ломбардом

Хочеться людям цього чи ні, але сучасним світом правлять гроші. Вони створюють можливості, якими просто гріх не скористатися. Але що, якщо можливості є, а грошей немає? Тоді їх потрібно зайняти! Найпростіше це зробити тим, у кого є транспортний засіб - вони можуть скористатися таким вигідним варіантом, як послуги цілодобового автоломбарду, і отримати потрібну їм суму в будь-який час не тільки дня, але і ночі. Багато чого для цього не потрібно - досить паспорта громадянина Росії, паспорта транспортного засобу і свідоцтва про його реєстрацію.

Транспорт, до речі, може бути будь-яким, як легковим, так і вантажним і навіть водним, кредитні організації зазвичай не роблять ніяких відмінностей, приймаючи навіть спецтехніку. Питання буде лише в тому, де саме експерт-оцінювач буде оглядати транспортний засіб. Такий огляд необхідний для того, щоб можна було встановити його ринкову вартість, а значить, визначити, яку суму вантажний автоломбард буде готовий надати позичальнику. Якщо останнього вона влаштує, залишиться всього один крок: обговорити і підписати договір. Після цього власник транспортного засобу передає автоломбарду його ПТС і приймає позикові кошти готівкою або на картку.

Чому кредитна організація забирає паспорт транспортного засобу і зберігає його у себе до повного погашення кредиту? Справа в тому, що раз шина залишається у власника, їй потрібні гарантії того, що він не продасть і не подарує її - а без ПТС це зробити просто неможливо. Але переживати не варто - після того, як позикові кошти повернуться автоломбарду, паспорт повернуть. Причому погасити кредит можна достроково, не побоюючись будь-яких штрафних санкцій.

Таким чином, роботу з автоломбардів можна назвати максимально вигідною - багато хто користується їхніми послугами на постійній основі, отримуючи можливість не обмежувати себе і вкладати кошти, наприклад, в бізнес. Це дійсно дорогого коштує, але у випадку з позичальником, який приймає в якості застави автомобілі, прислів'я не зовсім вірна, тому що відсотки, які він бере, вельми помірні саме завдяки наявності забезпечення - гроші під заставу ПТС в Самарі можна отримати на вигідних умовах.

Позичальникові не варто переживати і про те, що якщо виникнуть особливі обставини і він не зможе місяць-два вносити кошти в повному обсязі, у нього відразу відберуть транспортний засіб - автоломбарду це невигідно.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються