Салон Лада Веста фото, особливості інтер'єру Lada Vesta

lada-vesta-salon-bazovoi-versii

Салон Лади Веста давно перестав бути секретним. Фотографії інтер'єру Lada Vesta давно гуляють по мережі. Це як офіційні зображення самого виробника, так і шпигунські фото зі складального конвеєра в Іжевську. Головний дизайнер ВАЗа британець Стів Маттін досить серйозно попрацював над інтер'єром новинки. Власне плоди даного творчості ми все з вами зможемо спостерігати на дорогах країни.

Панель приладів Лада Веста, яка вже встигла засвітитися в мережі є три "колодязя" з даними тахометра зліва, по центру стоїть спідометр, і справа в третьому відділі можна спостерігати температуру двигуна, рівень палива та інші корисні дані. Але така панель швидше за все буде в початкових версіях.

lada_vesta-panel-priborov

А ось в дорогих комплектаціях швидше за все права частина панелі приладів буде зайнята цифровим моніторчик бортового комп'ютера. Як ось на цій фотографії.

panel-priborov_lada_xray

Рульове колесо Лада Веста тепер цілком може стати багатофункціональним. Тобто крім приємної форми на кермі може з'явиться маса кнопок управління стереосистемою або хендс фрі. Принаймні на офіційних фото ці кнопки на кермі присутні. Саме рульове колесо отримає регулювання як по висоті, так і по вильоту.

rulevoe-koleso_vesta-salon

Окрім цікавої форми торпедо і обшивки дверей можна відзначити центральну консоль, де на всіляких виставках красується великий сенсорний монітор. А ось на базових версіях схоже буде звичайна магнітола CD. Її прекрасно видно на першій фотографії зверху, на самому початку статті. Чому я думаю, що ця базова комплектація, та тому що на кермі немає кнопок, які природно будуть доступні тільки в дорогих комплектаціях. А ось в топових версіях нам обіцяють кольоровий монітор з сенсорним управлінням.

lada_vesta-salon-consol

Для управління кліматичними справами внизу центральної консолі з'явиться блок з двома шайбами-крутилками і невеликим рідкокристалічним моніторчик для відображення режимів роботи і температури. Все це звичайно добре, але що за пластик буде використовувати ВАЗ для створення салону Лада Веста. Не хотілося б там побачити скрипучий і дубовий пластик дивного кольору і з підозрілим запахом. Адже це відразу зіпсує все враження від інтер'єру.

Ну і не менш важливе питання, що за сидіння будуть стояти в салоні Lada Vesta? Хотілося б нормальні крісла з бічною підтримкою. Як обіцяє "Автоваз" сидіння для Вести робитиме корейська компанія на своєму обладнанні, яке вони вже завезли і змонтували в Іжевську. Це будуть сучасні і ергономічні сидіння, а водійське крісло буде забезпечено ліфтом для регулювання висоти посадки. Останній момент дуже важливий, адже всі водії різного зростання.

salon_lada-vesta-kresla

Старт офіційних продажів Лади Вести 25 листопада 2015 року, залишилося зовсім небагато часу, щоб будь-який бажаючий міг оцінити салон новинки українського автопрому. У 2017 році з'явиться Веста Спорт з люксовим салоном.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються