Лада Веста спорт WTCC фото, відео, характеристики Lada Vesta sport WTCC

lada-vesta-sport

Лада Веста спорт фото шини, якою ви бачите в їхній статті є "зарядженої" модифікацією звичайного седана Lada Vesta , який з'явиться у продажу восени цього 2015 року. Поява цивільної версії sport намічено після того, як буде освоєно виробництво хетчбека і універсала. Звичайно громадянська модифікація Веста спорт навряд чи отримає такий агресивний дизайн, як на фотографіях, адже тоді автомобіль просто не зможе пересуватися по дорогах загального користування.

Та й показ Lada Vesta sport WTCC на краковському автосалоні в серпні 2014 року швидше за демонстрація намірів і можливості створити спортивну модифікацію звичайного автомобіля. Нам вдалося зробити достатню кількість фото Лада Веста спорт, що б ви могли отримати уявлення про конструкторських можливостях спортивного підрозділу "Автоваза".

lada-vesta-sport-foto

foto-lada-vesta-sport-2015

foto-lada-vesta-sport

Характеристики Lada Vesta sport не відомі. Як заявляють в підрозділі Lada Sport, на гоночній Весті встановлять турбодвигун, який сьогодні використовують на Granta WTCC. Тобто під капотом цієї машини з'явиться агрегат потужністю понад 200 к.с. Є трохи інформації від президента "Автоваза" Бу Андерсона, який заявив про готовність випускати дорожню версію гоночної Лада Веста Спорт.

Сьогодні в мережі вже з'явилося відео про Лада Веста Спорт WTCC, яку активно готують до змагань на треках. Дивимося відео ролик далі.

Пілотувати спортивну Весту на міжнародних змаганнях будуть британські гонщики Джеймс Томпсон і Роб Хофф. Після проведених тестів в січні машина буде повністю налаштована і готова до змагань претендуючи на перемоги. За досить стильний дизайн машини можна сказати спасибі дизайнеру Стіву Маттін, який розробляє новий корпоративний стиль для вітчизняних автомобілів ВАЗ.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються