Історія створення Рено Логан

Сьогодні розповімо, про історію моделі Рено Логан, який випускається компанією Renault. Вперше інженери компанії, задумалися про автомобілі ще 19 років тому, саме в 1998 році створювалися перші креслення шини. Перше корпоративне ім'я Логана - Renault X90, саме так його називали розробники та інженери компанії.

Модель була представлена ​​тільки через 6 років після того, як почалася її розробка. В цьому ж році керівництво поклало початок серійного виробництва. Випуск автомобіля торкнувся і Українську Федерацію, в 2005 році в Москві почали збирати перші зразки. Компанії було дуже вигідно мати своє виробництво в Росії, адже це економічно ефективно. Та й в той час переважали різні стимули для іноземних інвесторів.

Після Росії, компанія перебралася на індійський ринок і почала виробляти Логан там. Так само модель стала захоплювати нові ринки в Африці і Латинській Америці.

Перший Logan седан був представлений в Парижі. Пізніше на ринок вийшла універсальна модель. У Росії Логан в кузові універсал досить давно продається під назвою Lada Largus. Хоча в Європі випускається вже універсал другого покоління, в СНД з оновленням Лада Ларгус не поспішають.

Багато хто запитує, чому ж дана модель користується величезним успіхом? Зараз я спробую відповісти на це питання. По-перше, інженери в процесі створення використовували тільки перевірені часом рішення. До того ж наявність передових комп'ютерів дозволяло докоряти всі процеси розробки та випробувань.

По-друге, великий досвід фахівців і минулі напрацювання теж зіграли свою роль, адже компанія має досить тривалу історію. Тому з впровадженням моделі не виникло проблем.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються