Volkswagen

Фольксваген Гольф 8 покоління фото вже в мережі

Несподівано в мережі з'явилися фото Фольксваген Гольф 8 покоління. Фото шпигуни встигли зняти Volkswagen Golf 8 під час випробувань. При цьому виробник навіть не став приховувати захисною плівкою кузов новинки. Легендарний німецький хетчбек може стати найочікуванішою шиною 2019 року.
Читати далі →

Фольксваген Тігуан 2019 года фото, відео, ціна, характеристики Volkswagen Tiguan

Нову версію Фольксваген Тігуан 2019 модельного року офіційно представили в кінці серпня на Московському автосалоні. "Внедорожная" модифікація Offroad отримала своє індивідуальні особливості екстер'єру та інтер'єру, про що ми поговоримо нижче. В основному ж, це добре знайомий Volkswagen Tiguan другого покоління.
Читати далі →

Новий Фольксваген Джетта 2019 фото, відео, ціна, характеристики Volkswagen Jetta

Новий седан Фольксваген Джетта 2019 модельного року вже продається в США і Мексиці (де її і виробляють). На їхному ринку присутня поки старе покоління машини зібране в Нижньому Новгороді. Однак саме виробництво закрилося ще навесні 2018 року. Але через скромного попиту на машину дилери просто розпродають залишки старої Volkswagen Jetta.
Читати далі →

Фольксваген Поло 2019 новий кузов фото, відео, ціна, характеристики Volkswagen Polo sedan

Седан Фольксваген Поло в новому кузові вже з'явився на деяких ринках. В першу чергу це Латинська Америка, де у німецького концерну великі виробничі можливості і відмінний попит. У СНД машина першого покоління випускається з 2010 року і зміна покоління давно перезріла. Тому абсолютно новий Volkswagen Polo sedan ми побачимо найближчим часом.
Читати далі →

Новий Фольксваген Туарег 2018 року, фото, характеристики Volkswagen Touareg нового покоління

Новий Фольксваген Туарег 2018 року побудований на новітній модульної платформі MLB офіційно представлений. Фото нового Touareg моментально розлетілися в мережі. Екстер'єр моделі виявився ще більш брутальним, ніж раніше. А от технічні характеристики більше не вражають уяву. Автомобіль остаточно перетворився на великий паркетник відмовившись від основних позашляхових атрибутів. Але про все докладніше в їхній статті.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються