Toyota

Ціни на нову Тойоту Короллу оголошені офіційно

Те, чого так довго чекали прихильники японської компанії, нарешті відбулося. Дилери японської компанії відкрили прийом замовлень на Toyota Corolla нової генерації . І експертів, і фанатів популярного бренду неприємно здивувало те, що новинка буде доступна тільки з одним силовим агрегатом.
Читати далі →

Український завод Тойота в Шушарах. Історія розвитку

Перші Тойота Камрі зійшли з українського заводу в Санкт-Петербурзі в грудні 2007 року. Але фактична робота підприємства почалася в 2008 році. Складальний майданчик розташували в селищі Шушари, який по суті є частиною Пітера і має досить цікаву історію.
Читати далі →

Новий Тойота Ленд Крузер 2019 фото, відео, ціна, характеристики Toyota Land Cruiser

Новий Тойота Ленд Крузер 2019 модельного року на їхному ринку отримав версію Executive Lounge, яка змінила топову модифікацію Excalibur пішла в небуття. Що цікаво, таке оновлення ніяк не вплинуло на основні технічні характеристики Toyota Land Cruiser. Маркетингове оновлення покликане привернути нових покупців бажаючих отримати найсвіжішу модифікацію.
Читати далі →

Нова Тойота Королла 2019 фото, ціна, технічні характеристики Toyota Corolla

Нова Тойота Королла 2019 модельного року в черговий раз готується підкорити світовий авторинок. Легендарна надійність, відмінну якість і комфорт, ось що цінують власники машини в СНД. Правда зараз продажу японської моделі в РФ прямують до нуля. Конкуренти Toyota Corolla, особливо з боку корейських виробників, не дрімають і виводять на боротьбу за покупця свіжі Кіа Церато 2019 і нове покоління Хендай Елантра .
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються