Honda

Нова Хонда СРВ 2019 года фото, відео, ціна, технічні характеристики Honda CR-V

Новий кросовер Хонда СРВ 2019 модельного року вже доступний українським покупцям. Як таке можливо? Як Honda CR-V п'ятого покоління виявився на українському ринку, ще до прем'єри в Європі? Ситуація досить цікава.
Читати далі →

Новий Хонда Пілот 2019 фото, відео, ціна, технічні характеристики Honda Pilot рестайлінг

Великий кросовер Хонда Пілот 2019 модельного року пережив черговий рестайлінг. Природно в першу чергу новинка буде доступна американським покупцям. Власне для США шину і створили, природно тільки там її і збирають. До їхної країни оновлений Honda Pilot швидше за все дійде з солідною затримкою.
Читати далі →

Кліренс Хонда Акорд, дорожній просвіт Honda Accord різних років випуску

Дорожній просвіт Хонда Акорд або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda Accord і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Хонда СРВ, збільшення дорожнього просвіту Honda CR-V, ліфт підвіски

Дорожній просвіт Хонда СРВ або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda CR-V і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок або посилених пружин.
Читати далі →

Кліренс Хонда Цивік, варіанти збільшення дорожнього просвіту Honda Civic

Дорожній просвіт Хонда Цивік або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Honda Civic і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються