Ремонт автоскла на автомобілі

Лобове скло прийнято вважати одним з найбільш вразливих елементів авто. Сколи та тріщини істотно погіршують видимість, в результаті чого водій може спровокувати аварійну ситуацію на дорозі. Мало хто знає про те, що в разі пошкодження лобового скла не завжди потрібно його заміна. По-перше, даний елемент шини обходиться дорого. По-друге, далеко не кожне лобове скло на Honda CRV має високу якість. Недобросовісні виробники випускають вироби, на яких присутні нерівності, колірні спотворення і інші дефекти.

Ремонт автоскла - вигідна послуга!

Щоб заощадити гроші і повернути автосклу цілісність, рекомендується звернутися до фахівців. Вони виробляють ремонт автоскла . Даною послугою можна скористатися лише в тому випадку, якщо дана комплектує незначно ушкодилася. Для виконання такої дії майстра використовують якісні фотополімери, які ефективно маскують дефект і запобігають розповзання тріщини.

Етапи проведення ремонту скла

Ремонт лобового скла включає наступне:

1. Діагностику пошкодженої ділянки. Фахівці ретельно оглядають скол або тріщину. Якщо дефект можна усунути, тоді вони називають власнику машини точну вартість послуги.

2. Очищення відколів і тріщин. Майстри позбавляють пошкоджену ділянку від бруду і мікрочастинок пилу.

3. Застосування електродрилі. За допомогою даного інструменту проробляються два отвори. Вони перешкоджають подальшому розповзання тріщини.

4. Нанесення полімеру. Ця речовина забезпечує хорошу адгезію. Воно не мутніє і не жовтіє. Якісний полімер також робить автоскло міцнішим.

5. Застосування УФ-лампи. Вона забезпечує швидке висихання фотополімера. Для цього буде потрібно почекати кілька годин.

6. Полірування. Щоб поверхня вийшла ідеально рівною, фахівці виконують полірування лобового скла.

Що необхідно знати власнику авто?

Увага! Щоб ремонт автоскла був проведений успішно, власнику транспортного засобу необхідно якомога швидше звернутися до майстрів. Справа в тому, що в тріщину регулярно потрапляють мікрочастинки пилу і інша бруд. В'їдаються забруднення видалити вкрай складно, а іноді навіть неможливо. Саме з цієї причини людині необхідно відразу ж після утворення відколів і тріщин використовувати скотч. Вартість послуги залежить від протяжності та виду пошкодження, стану автомобільного скла і якості використовуваних матеріалів.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються