Новий Тойота Камрі 2018 года фото, відео, характеристики Toyota Camry в новому кузові V70 (ціна в США)

Новий Тойота Камрі 2018 року вирішили зробити загальною для всіх ринків. Якщо раніше в США випускали свою версію, в Японії свою, а в Європі третій варіант седана, то тепер виробник вирішив об'єднати всі модифікації моделі під загальним індексом V70. Нагадаємо, що зараз в Росії випускають Тойота Камрі в кузові V50 .

До кінця 2017 запуск виробництва Камрі в новому кузові намічений в Японії, Таїланді та Китаї. У США Camry V70 почали випускати ще влітку. Швидше за все до Росії новинка дійде в 2018, а може і в 2019 році. В основі машини абсолютно нова модульна платформа TNGA (Toyota New Global Architecture), точніше її середньорозмірних версія GA-K. Великий обсяг застосування високоміцної сталі дозволив збільшити жорсткість кузова, при цьому знизити його вагу. Модель отримала абсолютно нову задню підвіску.

Що стосується екстер'єру Камрі 2018, то на кожному ринку звичайно моделі будуть мати невеликі особливості в оптиці, формі бамперів, але в принципі дизайн став глобальним для всіх країн. Відразу скажемо модель випускатимуть з двома різновидами передка - звичайні і "заряджені" версії екстер'єру. Різницю можна подивитися на їхних фотографіях далі.

Фото Тойота Камрі 2018

Салон Камрі нового покоління пережив просто революційні зміни. Дизайнери вирішили з нуля створити абсолютно оригінальний інтер'єр, який навіть і не снився конкурентам. Центральна консоль взагалі є неповторним за компонуванням елементом салону. Сполучення світлого пластика, дерева і полірованого алюмінію з асиметричними формами дозволяє поглянути на функціонал моделі з іншої сторони. Описувати це марно, потрібно дивитися фотографії. Що стосується абсолютно нових крісел, то вони отримали дуже зручну форму і дуже зручні. До речі через це внутрішній об'єм салону трохи зменшився, хоча колісна база збільшилася.

Фото салону Тойота Камрі 2018

Незважаючи на збільшення габаритів обсяг багажного відділення седана знизився правда всього на 10 літрів. Задні крісла природно складаються для перевезення довгомірних речей. Фотографія багажного відсіку нової Камрі додається.

Фото багажника Камрі 2018

Технічні характеристики Toyota Camry 2018

При створенні нового покоління седана інженери вирішили зробити машину більш спортивною і провели серйозну роботу над підвіскою, ходовою частиною рульовим керуванням. Нова силова структура кузова дозволила знизити центр ваги машини, навіть сидіння в салоні встановили нижче. При цьому постраждав дорожній просвіт. Так на американських машинах кліренс зменшився з 155 до 145 мм, що буде з українською версією поки не зрозуміло.Популярний 2.5 літровий бензиновий мотор серії 2AR-FE відправили на спокій, замість нього на Камрі будуть ставити новітній 4-циліндровий 16-клапанний A25A-FKS того ж обсягу. Новий мотор отримав електричні фазовращатели на обох розподільних валах, ступінь стиснення в циліндрах збільшена до 13: 1, з'явився комбінований впорскування (у впускний колектор і в циліндри), крім того система управління двигуна може перебудовувати його роботу на економічний цикл Аткінсона. В результаті середня витрата палива зменшили, а потужність атмосферника підняли до 209 к.с. при 252 Нм крутного моменту.

Топовий 6-циліндровий атмосферник так само пережив серйозну модернізацію. Тепер V6 об'ємом 3.5 літра отримав індекс 2GR-FKS і розвиває 305 к.с. при 362 Нм. В результаті збільшення ступеня стиснення, застосуванні нових фазовращателей зі збільшеним кутом відхилення фаз газорозподілу вдалося скоротити середня витрата палива.

Природно з'явиться і гібридна модифікація седана з дефорсованим 2.5 літровим мотором і літій-іонним акумулятор ємністю 1,04 кВт / ч. Швидше за все до їхної країни гібрид доїде не скоро.

Що стосується трансмісії, то як і раніше Камрі має передній привід з поперечним розташуванням силового агрегату. Замість 6-діапазонного гідромеханічного автомата відтепер буде встановлюватися новітня 8-ступінчаста АКПП.

Розміри, маса, обсяги, кліренс Camry V70

  • Довжина - 4859 мм
  • Ширина - тисяча вісімсот тридцять дев'ять мм
  • Висота - 1450 мм
  • Споряджена маса - від 1510 кг
  • Повна маса - 2050 кг
  • База, відстань між передньою і задньою віссю - 2824 мм
  • Обсяг багажника - 428 літрів за стандартом EPA
  • Обсяг паливного бака - 72 літри
  • Розмір шин - 215/60 R16, 215/55 R17 ... до 19 дюймів
  • Дорожній просвіт - 145 мм

Відео нової Toyota Camry V70

Докладний відео огляд і тест-драйв нової Камрі українською мовою.

Ціни і комплектації Тойота Камрі 2018

Ціни поки оприлюднені тільки для американського ринку. Базова версія з 2.5 літровим двигуном в Північній Америці подорожчала всього на 425 доларів. Мінімальна ціна новинки складає 23 495 доларів. Гібридна модифікація обійдеться мінімум в 27 800 доларів, а топова версія з потужним двигуном V6 продається за 34 400 доларів. Про ціни і комплектації для Росії поки говорити рано.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються