Вантажоперевезення та розвиток економіки

Автомобільний транспорт в будь-якій країні грає найважливішу роль в економіці. У СНД автомобільна техніка виконує різні завдання. Це може бути банальний офісний або дачний переїзд, в процесі якого використовують невеликі вантажівки, нібито "Газель". Або перевезення негабаритних вантажів з перекриттями доріг, для унікальних об'єктів. Там використовують величезну багатовісним платформу.

Але основна маса вантажів, яка переміщається по дорогах країни перевозиться за допомогою так званих "фур" або автопоїздів досить великої вантажопідйомності. У цьому бізнесі задіяно досить велику кількість транспортних компаній. Хотілося б розповісти про транспортної компанії "Auto-2", яка володіє парком сучасних вантажівок і здійснює вантажоперевезення автомобілем по Москві і області http://www.auto-2.ru/ , а так само по Росії. Багаторічний досвід фахівців компанії дозволить вирішити всі ваші логістичні проблеми і доставити ваш вантаж в стислі терміни.

Крім процесу перевезення вантажів в цій сфері може виникнути необхідність навантаження або розвантаження з використанням спеціальної техніки, наприклад автокранів. У цьому вам теж допоможе компанія "Auto-2" організуюча для вас навантаження розвантаження. Компанія здійснює оренду екскаваторів, автовишок, маніпуляторів, бульдозерів та іншої техніки. У власному парку навіть є низькорамна платформа для перевезення негабаритних вантажів вантажопідйомністю 25 або 40 тонн. Подібна техніка дозволить перевезти не розбірні конструкції для будівництва або промисловості, які доставити іншим транспортом просто не представляється можливості.

Ну і найприємніше, це досить низькі ціни, які не можуть забезпечити інші дрібні фірми, які не мають великого автопарку. Плюс індивідуальний підхід до кожного клієнта. Детальніше на сайті компанії auto-2.ru

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються