Чому автомобілі з США, це вигідно

США є одним з найбільших авторинків їхної планети (після КНР). Тільки за минулий рік там було продано більше 17 мільйонів нових авто, ще 12 мільйонів вирушили на звалище, а кілька мільйонів на вторинний ринок.

Вартість старих або пошкоджених легкових авто з США досить низька. Ах, якби не їхна митниця, то в їхну країну надходило б на порядок більше досить непоганих шин. Але навіть з усіма перешкодами і перевезенням через океан авто з Америки можуть виявитися вигідною пропозицією. Переконатися в цьому можна на carmart.com.ua сайті компанії, яка спеціалізується на купівлі і доставці транспортних засобів з штатів.

Ви можете поставити резонне питання, як же так виходить, що американці постійно мають нові автомобілі? А старі машини купують досить рідко. Ну якщо тільки з колекційному інтересом. Масова автомобілізація в штатах пов'язана з особливостями фінансової системи. Простіше кажучи з наявністю дуже низьких кредитних ставок. Велику частину автомобілів там купують або в лізинг, або в кредит. Але найпоширеніші, це лізингові схеми дозволяють звичайним громадянам завжди їздити на свіжому авто.

Суть лізингу полягає у володінні автомобілем тимчасово. Зазвичай це 36 місяців, коли громадянин бере нову машину і платить щомісячний невеликий платіж. За страховку, ремонт та інші проблеми відповідає лізингова компанія. Через три роки людина повертає таку машину, де йому тут же пропоную нову, ще на 36 місяців. Саме тому американці постійно на свіжих машинах. Після первинного лізингу машина 3-річка вирушає у вторинний лізинг. В цьому випадку щомісячний платіж нижчий і його можуть дозволити собі не дуже успішні американці.

Якщо машина не затребувана у вторинному лізингу або потрапила в ДТП, то вона відправляється на аукціон. Машину купують під замовлення і згодом везуть в будь-яку точку планети. Приблизно так, до нас і потрапляють "американці". Природно з моменту продажу авто на аукціоні в США ціна зростає. Адже перевезення по морю не безплатна, та й ті ж митники не дрімають. Але незважаючи на всі складнощі легковий автомобіль в досить пристойному стані з'являється на їхних дорогах, де при належному догляді і грамотному обслуговуванні може прослужити довгі роки.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються